    ASUS TUF Gaming 34 inch Ultrawide QHD 2K 1440P 180Hz with AMD FreeSync Premium (Adaptive Sync) 1ms Built-in Speakers ELMB SYNC 1500R Curved Gaming Computer Monitor VG34VQ3B
    • 27"
    • 32"
    • 34"
    • 34-inch QHD (3440x1440) 1500R curved gaming monitor with ultra-fast 180Hz refresh rate designed for professional gamers and immersive gameplay
    Overview
    Specs
    Reviews (56)
    TUF Gaming VG34VQ3B Gaming Monitor? 34 inch WQHD (3440x1440), Curved, 180Hz, ELMB SYNC, FreeSync Premium, 1ms MPRT, 90% DCI-P3, DisplayWidget Center