    Tripp Lite DMCS60105XXDD Heavy-Duty Rolling TV Cart - Up to 105" Screen Support - 330.69 lb Load Capacity - 2 x Shelf(ves) - 72.6" Height x 46.2" Width x 26.6" Depth - Floor - Powd
    • Ideal for rolling your flat-panel TV through offices, classrooms and conference rooms
    • Raise and lower the height of the display from 66.8 to 72.6 in. for comfortable viewing