Search Results: "rog swift oled pg32ucdm"
"
rog swift oled pg32ucdm
"
Did You Find It?
Save this search
Department
Any Category
Gaming Monitor
Screen Size
27" - 32"
32"
Resolution
2K to 4K
3840 x 2160 (4K)
Refresh Rate
240Hz - 359Hz
240Hz
Adaptive Sync Technology
AMD
FreeSync Premium Pro & G-Sync Compatible
Video Ports
DisplayPort
1 x DisplayPort 1.4
HDMI
2 x HDMI 2.1
USB-C
1 x USB-C (DP Alternative)
USB Ports
Other
1 x USB 3.0 Type-B Upstream
3 x USB 3.0 Type-A Downstream
Useful Links
Warranty
1 - 3 Years
3 - 5 Years
Free Shipping
Search Within:
GO
Page
1/1
Sort By:
Featured Items
Lowest Price
Highest Price
Best Selling
Best Rating
Most Reviews
Featured Items
View:
36
List View
Grid View
Quick View
(81)
ASUS ROG Swift 32" UHD 4K 240Hz AMD FreeSync Premium Pro & G-SYNC Compatible 0.03ms HDR400 KVM USB-C OLED Gaming Monitor with Height Adjustable, Swivel & Tilt Stand PG32UCDM
Screen Size:
32"
Refresh Rate:
240Hz