    W2E142-BB01-01 7056ES New ebm-papst All-Metal 230V 27W Axial Fan Iron Leaf High Temperature 172 X150 X38MM Cooling Fan
    • Condition: 100% new and good quality.
    • Brand:Ebmpapst ; Model Number:W2E142-BB01-01 ;
    • Motor bearing:Ball bearing;Size :142mm;Nominal voltage / VAC : 230VAC;Current draw / A : 0.12/0.13A;
    Overview
    Specs
    Reviews
    Product Parameter: Model
    Number: W2E142-BB01-01
    Weight: 0.8 kg
    Size: 142mm