    Asus NB Accessory 90XB014N-MPW0E0 Adapter 90W 19V3PIN Tip Type Delta ADP90LEBF
    • Manufacturer Part# 90XB014N-MPW0E0
    • Provantage Code: ASU93UA
    • Condition: Factory New
    • Color: Black
    • Device Supported: Notebook
    • Output Voltage: 19 V
    • Maximum Output Power: 90 W
    • Maximum Output Current: 4.74 A
    Overview
    Specs
    Reviews
    ASUS 90XB014N-MPW0E0 Specifications Asus NB Accessory 90XB014N-MPW0E0 Adapter 90W 19V3PIN Tip Type Delta ADP90LEBF Compatibility ASUS See all products