Your Browsing History









| Brand | DELL |
|---|---|
| Series | Latitude |
| Model | E6400 |
| Operating System | Windows 7 Professional 64-Bit |
|---|
| CPU Type | Intel Core 2 Duo |
|---|---|
| Processor Name | 2.40GHz |
| Number of Cores | Dual-core Processor |
| Screen Size | 14.0" |
|---|
| SSD | 120GB |
|---|
| Memory | 4GB |
|---|
| Optical Drive Type | DVD-ROM |
|---|
| Usage | Business |
|---|
| First Listed on Newegg | May 30, 2014 |
|---|